Παρουσίαση βιβλίου: ” Μελίφτερη η μέλισσα”
H Πολιτιστική Εταιρεία Εκπαιδευτικών “Πλεύση” διοργάνωσε με τη στήριξη του Δήμου μας και του Οργανισμού Πολιτισμού και Αθλητισμού την παρουσίαση του παιδικού βιβλίου “Μελίφτερη η Μέλισσα” της Φανής Χατζήνα, το Σάββατο 3 Ιουνίου στο Δημοτικό θέατρο Ν. Μουδανιών.
![↪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcf/1.5/16/21aa.png)
![↪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcf/1.5/16/21aa.png)
Την παράσταση “έκλεψε” το Μουσικοχορευτικό δρώμενο που παρουσιάστηκε από τα παιδιά του 4ου Νηπιαγωγείου Ν. Μουδανιών με την καθοδήγηση της εκπαιδευτικού Δέσποινας Μαραγκού.