![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/27a1.png)
Σάββατο 30 Απριλίου 2022
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/27a1.png)
9:00 π.μ. έως 13:30 μ.μ.
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/27a1.png)
Ιατρείο Ν. Ποτίδαιας
Δίνοντας λίγα λεπτά από τη ζωή μας προσφέρουμε ζωή!
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
Επίσης, θα γίνεται από τον Δήμο μας ενημέρωση για τους εθελοντές δότες μυελού των οστών. Όποια-ος επιθυμεί να ενημερωθεί ή να εγγραφεί στο μητρώο εθελοντών δοτών δίνοντας λίγο σάλιο σε μια μπατονέτα και συμπληρώνοντας τη σχετική αίτηση, μπορεί να προσέλθει στον χώρο της αιμοδοσίας.