Διακοπή ηλεκτροδότησης
Την Τετάρτη 29/3/2023 θα γίνει διακοπή ηλεκτρικού ρεύματος για ενίσχυση, βελτίωση και συντήρηση των δικτύων του ΔΕΔΔΗΕ από 08:00 π.μ. έως 14:00 μ.μ.:
![↪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcf/1.5/16/21aa.png)
![↪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcf/1.5/16/21aa.png)
![↪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcf/1.5/16/21aa.png)
![↪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcf/1.5/16/21aa.png)
![↪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcf/1.5/16/21aa.png)
Φρουτεμπορική Καβάλογλου
![↪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcf/1.5/16/21aa.png)
Αν οι εργασίες τελειώσουν νωρίτερα, το ρεύμα θα ξαναδοθεί πριν από τον χρόνο λήξης που αναφέρεται πιο πάνω. Έτσι, για λόγους ασφαλείας, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ η προσέγγιση σε αγωγούς ή άλλα στοιχεία του δικτύου, ακόμα και αν βρίσκονται στο έδαφος, γιατί υπάρχει κίνδυνος ατυχήματος. Όσοι έχουν ηλεκτρικούς κινητήρες πρέπει, μετά τη διακοπή, να τους ελέγξουν αν περιστρέφονται όπως πριν.