Ηλεκτρονική φόρμα συμμετοχής στην εθελοντική αιμοδοσία στις 5 και 6 Νοεμβρίου (δεν είναι απαραίτητο για να προσέλθετε στην αιμοδοσία-απλά σας βοηθά να αιμοδοτησετε χωρίς αναμονή).
Εθελοντική αιμοδοσία σε συνεργασία με το Γενικό Νοσοκομείο Θεσσαλονίκης “Παπανικολάου”, θα πραγματοποιήσει ο Δήμος μας, την Κυριακή 5 και τη Δευτέρα 6 Νοεμβρίου, στο Φουαγιέ του Δημοτικού Θεάτρου Νέων Μουδανιών.
![➡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![➡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
Αν θέλετε να κλείσετε ραντεβού, μπορείτε να εγγραφείτε μέσω της ηλεκτρονικής φόρμας καταχωρώντας τα στοιχεία σας ή να καλέσετε στο 23733 50504 ή να στείλετε μήνυμα στο alisidazois@nea-propontida.gr
Τις ίδιες ώρες θα γίνεται ενημέρωση και εγγραφή εθελοντών δοτών μυελού των οστών.
Δήλωση Συμμετοχής στην Εθελοντική Αιμοδοσία του Δήμου Νέας Προποντίδας “Αλυσίδα Ζωής” πατώντας εδώ