2η ΓΙΟΡΤΗ ΝΕΩΝ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΩΝ
Η 2η ΓΙΟΡΤΗ ΝΕΩΝ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΩΝ στην Κεντρική Πλατεία Νέων Μουδανιών ετοιμάζεται και οι #αιτήσεις #συμμετοχής μόλις άνοιξαν!!!
Ο Δήμος Νέας Προποντίδας, το You in Europe και ο Οργανισμός Πολιτισμού & Αθλητισμού του Δήμου Νέας Προποντίδας διοργανώνουν για δεύτερη συνεχή χρονιά ένα διήμερο γεμάτο τέχνη, δημιουργία, χρώμα και ρυθμό… για τους νέους της περιοχής μας!!!
![✍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t69/1.5/16/270d.png)
Είσαι 16 έως 35 ετών, και ασχολείσαι με τη #μουσική (είτε σε συγκρότημα είτε solo) τα #εικαστικά, το stand up comedy, το #θέατρο, τη #φωτογραφία, το #χορό και θα ‘θελες να παρουσιάσεις τη δουλειά σου στο ευρύ κοινό;
Μη χάσεις την #ευκαιρία!
THE STAGE IS YOURS!!!
Διοργάνωση:
![↪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcf/1.5/16/21aa.png)
![↪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcf/1.5/16/21aa.png)
![↪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcf/1.5/16/21aa.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)