“Ας λάμψει η ελπίδα!”
Ο Δήμος Ν. Προποντίδας και ο Σύλλογος Εικαστικών Δημιουργών Ν. Προποντίδας διοργανώνουν έκθεση ζωγραφικής και παράλληλες εκδηλώσεις για τη στήριξη του Συλλόγου “ΛΑΜΨΗ” στο Φουαγιέ Δημοτικού Θεάτρου Νέων Μουδανιών
![↪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcf/1.5/16/21aa.png)
Μουσικά θα πλαισιώσει την εκδήλωση η Αγγελική Σβίτη.
![↪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcf/1.5/16/21aa.png)
![↪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcf/1.5/16/21aa.png)
Ώρα 19:00, Ο Ιωάννης Βογιατζής (συγγραφέας ποιητικών συλλογών) διαλέγεται με το κοινό για την ουσία, τον ρόλο και τον σκοπό της Ποίησης και της Τέχνης γενικότερα.
![↪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcf/1.5/16/21aa.png)
![↪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcf/1.5/16/21aa.png)
(15 Φεβρουαρίου: Παγκόσμια Ημέρα κατά του καρκίνου της παιδικής ηλικίας)
–
Δημοτική Βιβλιοθήκη: Παρουσίαση βιβλίου “Μουσικοθεραπεία, ο 3ος δρόμος”, Ντόρα Ψαλτοπούλου- Επίκουρη Καθηγήτρια στο Τμήμα Μουσικών Σπουδών του ΑΠΘ & Μουσικοψυχοθεραπεύτρια.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)